Úvodní strana >> RSS zdroje

RSS zdroje

RSS je zkratka „Really Simple Syndication" a jde o technologii, která je určena pro čtení novinek na webových stránkách a syndikaci obsahu. S aplikací RSS můžete sledovat nové články na vašich oblíbených portálech nebo na blogu a také sledovat nové knihy v knihkupectví knihy.tv.

K tomu, aby se vám informace o knihách a novinky z knihkupectví knihy.tv mohli zobrazit, potřebujete RSS čtečku. Ty jsou jednoduše a zdarma ke stažení:
  • buď jako software, který nainstalujete do svého počítače (FeedReader)
  • nebo jako webová aplikace. Pokud máte například uživatelský účet u Googlu nebo u Seznamu, můžete si novinky zobrazovat přímo na titulní stránce Google.cz nebo Seznam.cz.
  • nebo jako plug-in do vašeho internetového prohlížeče (Jak zobrazit RSS ve Firefoxu)
RSS adresa na webu knihy.tv jsou:
Kliknutím na název RSS zdroje získáte adresu, kterou je možné vložit do Vaší RSS čtečky.
Doporučit  Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.