Úvodní strana >> Peníze hned >> Registrace pro partnery

Registrace pro partnery

Registrační formulář pro Partnerský Affiliate program pro prodej knih

Provozuji www stránky nebo mám svůj blog a mám zájem o zapojení do provizního systému.

Registrační formulář

Adresa stránek nebo blogu *
Uživatelské jméno *
Váš e-mail *
Vaše jméno a příjmení *
ICQ
Telefon *
Fakturační údaje
Ulice *
Číslo popisné *
Město *
PSČ *
Obchodní jméno
DIČ
Podpisem (elektronickým odesláním) souhlasím, aby mi byla prostřednictvím mého elektronického kontaktu, který jsem výše vyplnil/a, zasílána obchodní sdělení s nabídkou nových knih a akcí připravovaných nakladatelstvím Chrysos 26. Ochrana osobních údajů.
Doporučit  
Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.