Úvodní strana >> Aktuality >> Nechá se zabít, nebo uteče?

Nechá se zabít, nebo uteče?

Nechá se zabít, nebo uteče?
Jiří Košťák
15. 2. 2011

Recenze novináře k románu pro ženy Daiquirita

Hana, hlavní postava románu pro ženy Daiquirita, potkala smrt, překonala strach, odmítla diktát okolí. Má nadváhu, není nejmladší, neumí jazyky… Přesto se vydala za prací přes tři kontinenty. Přečkala tam nemoc, zákeřnosti a šikanu v zaměstnání. Naštěstí neztratila smysl pro humor ani v těch nejabsurdnějších situacích. Čtenář knihy se určitě zasměje také. 
 

Kniha Daiquirita love story, velký román ze současnosti

Kniha Daiquirita není jenom love story! Daiquirita je unikátním projektem, který vybočuje z řady. To svou skutečností, autentičností a přesvědčivostí svěžího vypravěčského projevu.
Podmanivý, vizuálně strhující děj je psaný s nadhledem a laskavým humorem. Román Daiquirita není vyloženě ženským románem, je skvěle plynoucím příběhem ze současnosti s dramatickými prvky thrilleru.
Spisovatelka Stanislava Nopová prokazuje nesmírnou dávku plastického vypravěčského talentu, smysl pro moderní literární projev až takříkajíc „reportáže v přímém přenosu.“
 
A proč ten tajemný název Daiquirita? To bychom toho už prozrazovali moc… 
Daiquirita
Stanislava Nopová: Daiquirita. Nakladatelství Chrysos 26. 448 stran. Cena 329 Kč.
Doporučit  Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.