Úvodní strana >> Aktuality >> Krvavé safari nebo Riskantní prázdniny?

Krvavé safari nebo Riskantní prázdniny?

Krvavé safari nebo Riskantní prázdniny?
Jiří Košťák
21. 1. 2011

Jak vznikal název k thrilleru Riskantní prázdniny

Násilí, krev, drogy a sex, o ničem jiném prý lidé už nečtou. Spisovatelku Stanislavu Nopovou úvaha renomovaného kritika zdrtila, přestože se v její nové knize objevuje vlastně všechno z „žádaného“ krev, drogy i sex, i když trochu jinak.
 
Právě přemítala, jak pojmenovat hotovou knihu, aby čtenáři knih zbystřili a řekli si: to si musím přečíst! Kniha Riskantní prázdniny se měla jmenovat: Překvapení v poušti,“ „Krvavé safari,“ „Ohrožení na cestách,“ „Osamělá cestovatelka,“ „Nepřítel člověk,“ „Prázdninový horor,“ „Ztracený autobus,“ „Limity v nás,“ „Ohrožená cizinka,“ „Poznání,“ „Vyšší bytosti,“ „Mimozemský omyl,“ tyto názvy nějakým způsobem děj vystihují. „Krev, drogy a sex“ – něco na tom je, ale „Riskantní prázdniny“, to je to pravé!
 
Stanislava Nopová:  Riskantní prázdniny. Nakladatelství Chrysos 26. 288 stran. Cena 259 Kč.
 
Stanislava Nopová Riskantní prázdniny
Doporučit  Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.