Úvodní strana >> Aktuality >> Knižní tip Deníku: Kniha Pro práci zabíjet od Stanislavy Nopové

Knižní tip Deníku: Kniha Pro práci zabíjet od Stanislavy Nopové

Knižní tip Deníku: Kniha Pro práci zabíjet od Stanislavy Nopové
15. 1. 2012

Chcete vědět jak dopadne současná ekonomická krize? Přečtěte si recenzi z Deníku na knihu Pro práci zabíjet

 
Ve světle těchto zkratových jevů současnosti je thriller Stanislavy Nopové Pro práci zabíjet, který nyní přichází znovu na knižní trh, jakoby psán přímo událostmi těchto dnů a proto je žhavě aktuální. Zdá se, že autorka Stanislava Nopová umí vidět do budoucna a snad i předpovídat posuny dějin. Nedá se říci nic jiného, než "správné téma ve správný čas"
  

Pro práci zabíjet: Jak politici vyřeší ekonomickou krizi

Milovníci thrilleru dostávají touto knihou odpověď na řešení krize schopnými politiky. Všeho schopnými…
Čtení je labužnickou pochoutku a možná pro mnohé i překvapením. Akční příběh se spoustou překvapivých zvratů a napětí. Je to fikce, pohled na blízkou budoucnost anebo spíše varovné literární memento, které umí autorka vidět dříve než ostatní? V každém případě spisovatelka Stanislava Nopová jako snad jediná dokáže umělecky reagovat na žhavou současnost s fatální problémy, které mohou nastat a možná jsou snad za dveřmi. Už jen proto stojí zato si přečíst knihu thriller Pro práci zabíjet.   
Knižní tip Deníku - Stanislava Nopová Pro práci zabíjet Aktuality III.jpg
Stanislava Nopová: Pro práci zabíjet. Nakladatelství Chrysos 26. 368 stran. Cena 259 Kč. Koupit knihu Pro práci zabíjet
 
 
Doporučit  Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.