Úvodní strana >> Aktuality >> Darujte na Valentýna Dárek, knížku básní pro zamilované

Darujte na Valentýna Dárek, knížku básní pro zamilované

Darujte na Valentýna Dárek, knížku básní pro zamilované
11. 1. 2012

Den sv.Valentýna 14.2.2012 je příležitostí koupit knihu Dárek  

Svátek zamilovaných Valentýnek, Valentýn, svatý Valentýn se blíží a s ním i příležitost udělat radost milované osobě.
Kdo by nechtěl dostat dárek z lásky? Anglosaský svátek Den svatého Valentýna, který připadá na 14. února, je svátkem zamilovaných. 
Romantické připomenutí, že někomu na nás záleží, že nám na někom záleží, může mít nejrůznější podobu. Nezapomeňte na člověka, který si zaslouží alespoň malý dárek. Vyznáním lásky, tzv. valentýnkou, může být kniha poezie ze současného milostného života. Koupit knihu Dárek od autorky Stanislavy Nopové. Vázaná vazba, poezie, 192 stran

Ukázky z knihy Dárek

Láska
Je
Neviditelná
Nezcizitelná
Neslyšitelná
Nesnesitelná
Nepolapitelná
Neuchopitelná
Nesmazatelná
Nepochopitelná
Nezapomenutelná
Nepostradatelná
Nezničitelná
Jenom tvoje
Láska
!!!
 
Brýle
Kdybys měla brýle
Chtěl bych být jak
Prachové zrnko maličký
Každý den bych
S tebou stále byl
A vůbec bych nezlobil
Nikdo by mě neslyšel
Ani trochu neviděl
Držel bych se pevně
Ukrytý za tvými sklíčky
Stanislava Nopová Dárek.jpg

Svatý Valentýn, kdo to byl?

Císař Claudius II. věděl, že ženatí muži jen neradi rukují do armády, protože nechtějí opouštět své ženy a rodiny. Potřeboval zdravé mladé muže do plánovaných bitev. Proto vyhlásil zákaz svateb. Kněz Valentýn však oddával zamilované i přes císařův zákaz. Za neuposlechnutí císařova rozkazu byl uvězněn a krátce nato popraven dne 14.2. 296.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doporučit  Doporučit známému RSS zdroje
Sdílet: Linkuj Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook pridej.cz TopČlánky

internetové knihkupectví eshop knihy.tv, co vám může náš eshop nabídnout?

Originální knihy z našeho internetového obchodu uvedou váš život do chodu * Kniha je přítel člověka, u nás najdete přátele * knihy.tv jako dobrý důvod ke čtení až do rána * Naše knihy jsou ideálním dárkem. Proč byste ale neobdarovali také sami sebe? * Z pohodlí domova získáte on-line nové zajímavé knihy a knížky * Pro nás je každý čtenář V.I.P. * Knihy a knížky od nás jsou ideální na dovolenou, prázdniny, pro volný čas i cestování * Nemusíte shánět naše knihy a knížky v knihkupectvích, nakupujte přímo u pramene * Naše knihy jsou levné, z výplaty vám uzobnou málo * Knihy spisovatelky Stanislavy Nopové jsou nevšedním čtením pro všední dny * V našem internetovém obchodě s knihami můžete zakoupit knihy bez registrace * Knížky k svátku, na narozeniny, sobě pro radost nebo jako dárek k Valentýnovi * Přejeme vám hezké zážitky s našimi knihami * internetové knihkupectví eshop knihy.tv je součástí nezávislého nakladatelství Chrysos 26.
knihy.tv © Copyright 2014, všechna práva vyhrazena.     Mapa stránek | Podmínky použití | Ochrana osobních údajů | Pro knihkupce | Affiliate program | RSS
Redakční systém Animáto.